Informatie & begeleiding

Voor alle informatie i.v.m. het technische en juridische kader, rassenkeuze van resistente variëteiten en staalname voor bodemanalyse kan u terecht bij volgende diensten.

U kan ook via het contactformulier van deze website uw vragen overmaken. Deze vraag zal dan aan de bevoegde diensten overgemaakt worden.
 

Algemene informatie

Vlaamse overheid, Departement Landbouw en Visserij
Afdeling Duurzame Landbouwontwikkeling
VAC Leuven
Diestsepoort 6, bus 101
3000 Leuven
ir. Annie Demeyere
Tel. 016 66 61 21 - Fax 016 66 61 01
annie.demeyere@lv.vlaanderen.be 


FAVV - Directie-generaal Controlebeleid
Directie Plantenbescherming en Veiligheid van de Plantaardige producten
AC-Kruidtuin - Food Safety Center
Kruidtuinlaan 55
1000 Brussel
Ir. David Michelante
Tel.  02/211.86.10 – Fax 02/211.86.30
david.michelante@afsca.be

Instituut voor Landbouw- en Visserijonderzoek
Eenheid Plant, Onderzoeksdomeinen Gewasbescherming
Burg. van Gansberghelaan 96
9820 Merelbeke
dr. ir Nicole Viaene | dr. ir. Wim Wesemael
Tel 09 272 24 25 | 09 272 24 45 - Fax 09 272 24 29
nicole.viaene@ilvo.vlaanderen.be  | wim.wesemael@ilvo.vlaanderen.be

CARAH
Rue Paul Pastur, 11
7800 Ath
Dr. Mme Gadenne
Tel 068 264 690
gadenne@carah.be

CRA-W - Centre wallon de recherches agronomiques
Département Production végétale
rue du Bordia, 4
5030 Gembloux
dr. ir. Jean-Pierre Goffart
Tel 08 162 50 04 - Fax 081 61 41 52
goffart@cra.wallonie.be

FIWAP - Filière wallonne de la Pomme de terre
rue du Bordia, 4
5030 Gembloux
ir. Pierre Lebrun; Daniel Ryckmans
Tel 081 61 06 56 - Fax 081 61 23 89
pierre.lebrun@fiwap.be, daniel.ryckmans@fiwap.be

Belgapom e.b.
p/a Sint-Annaplein 3
9290 Berlare
ir. Nele Cattoor
Tel 09 339 12 52 - Fax 09 339 12 51
nele@fvphouse.be
 

Informatie i.v.m. rassenlijsten

Inagro
Ieperseweg 87
8800 Rumbeke
ir. Kürt Demeulemeester
Tel 051 27 32 42 - Fax 051 24 00 20
info.aardappelen@inagro.be

PCA Oost-Vlaanderen
Karreweg 6
9770 Kruishoutem
ir. M. Goeminne
Tel 09 381 86 90 - Fax 09 381 86 99
pca@proefcentrum-kruishoutem.be

CARAH
Rue Paul Pastur, 11
7800 Ath
Dr. Mme Gadenne
Tel 068 264 690
gadenne@carah.be

FIWAP - Filière wallonne de la Pomme de terre
rue du Bordia, 4
5030  Gembloux
ir. Pierre Lebrun
Tel 081 61 06 56 - Fax 081 61 23 89
pierre.lebrun@fiwap.be
 

Analyse van grondstalen

Bodemkundige Dienst van België
Willen De Croylaan 48
3001 Heverlee
Ir. Jan Bries
Tel 016 31 09 22 - Fax 016 22 42 06
info@bdb.be

Diagnosecentrum voor Planten - ILVO
Burg. Van Gansberghelaan 96 bus 2
9820 Merelbeke
Tel 09 272 24 49 - Fax 09 272 24 29
nicole.viaene@ilvo.vlaanderen.be

CARAH
Rue Paul Pastur, 11
7800 Ath
Dr. Mme Gadenne
Tel 068 264 690
gadenne@carah.be

 

CRA-W - Centre wallon de recherches agronomiques
Département Phytopharmacie
rue du Bordia, 11
5030 Gembloux
dr. ir. Michel Deproft
Tel 081 62 52 68 - Fax 081 62 52 72
deproft@cra.wallonie.be